+90 (216) 326 77 80

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Tekser Makina alanlarında uzman olan Gemi İnşaatı ve Makine Müh. Akın Gürçimen ve Mobilya Teknikeri Cem Meçoğlu tarafından 2001 yılında Teknik ve Servis kelimelerini birleştirerek TEKSER MAKİNA VE TEKNİK DANIŞMANLIK olarak kurulmuştur.

Firma, ahşap sektöründe faaliyet gösteren üreticilere teknik destek sağlamayı amaçlamıştır. Türkiye'nin hemen hemen her yerinde teknik servis desteği vererek sektöre giriş sağlamış,ilerleyen zamanda da yurtdışında faaliyetlerini sürdürmüştür.

İtalya’dan Türkiye’ye hizmet ithalatı yapılan 2002 yıllarında İtalyan firma adına Suudi Arabistan'da montaj ve eğitim hizmetlerini yapmıştır. Ana sloganı hizmet olan firma akabinde müşterilerinin de yoğun isteği doğrultusunda 2003 yılında makina satışlarına başlamıştır. 

Bayiliğini yaptığımız firmalarda yüksek bir satış grafiği yakalamış ve kısa zamanda sektörde üst sıralara çıkmıştır.

Daha sonraki yıllarda müşteri talepleri doğrultusunda uzak doğu piyasasından makine getirmiş kendi markasını yaratmıştır. Sektörün öncü kuruluşlarından Tekser Makine kuruluşundan günümüze dek markalaşmaya devam ederek, piyasadaki marka bilincini değiştirmiş kalite ve servis hizmetlerini pekiştirerek başarıya ulaşmıştır.

Personel güvenliği açısından her türlü emniyete önem verilmektedir. Bizi diğer firmalardan farklı kılan modern, saygın ve güvenilir bir kimliğin yerleşmesi için vazgeçmediğimiz prensiplerimiz ve kalite anlayışımızdır.


Adres

Libadiye cad. Somuncu Baba Sok. No:50/1 Çamlıca İş Merkezi Örnek Mh. Ataşehir İSTANBUL

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 (216) 326 77 80
info@teksermakina.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2021 teksermakina.com. | Tüm Hakları Saklıdır.